Agentūrai — padėka už dalyvavimą Europos atliekų mažinimo savaitėje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.03.10

Agentūrai — padėka už dalyvavimą Europos atliekų mažinimo savaitėje

Agentūrai — padėka už dalyvavimą Europos atliekų mažinimo savaitėje
Nacionalinės mokėjimo agentūros kolektyvui įteikta Aplinkos ministro padėka už iniciatyvą ir kūrybiškumą dalyvaujant Europos atliekų mažinimo savaitės renginiuose.
 
Lapkričio 19-27 dienomis visoje Europoje vyko atliekų mažinimo savaitės renginiai. Europos atliekų mažinimo savaitės tikslas — didesnė informacijos sklaida apie būtinybę sumažinti susidarančių atliekų kiekį. Jos metu siekta ne tik pateikti patarimus, kaip išvengti ar sumažinti atliekų mastą ten, kur jos susidaro, bet ir paskatinti pagalvoti apie aplinką bei pasirinkti produktus, kurie turi mažiau pakuotės ar iš viso jos neturi, rinktis ekologiniu ženklu paženklintas prekes, dovanoti nematerialias dovanas ir kt.
 
Prie šios akcijos, kaip aplinką tausojanti organizacija, prisijungė ir Nacionalinė mokėjimo agentūra, pakvietusi darbuotojus dalyvauti konkurse „Nauja, bet sena: kaip praktiškai panaudoti senas pakuotes“. Kolektyvo nariai paraginti įvairioms senoms pakuotėms suteikti naują gyvenimą ir iš jų pagaminti ką nors praktiško. Džiugu, kad prie šios akcijos aktyviai prisijungė ne tik darbuotojai, bet jų šeimų nariai. Naujam gyvenimui atkurtos pakuotės, tapusios naujais daiktais, buvo eksponuojamos, renkami išradingiausi, sumaniausi ir praktiškiausi kūriniai.
 
Iniciatyva susilaukė  Aplinkos ministerijos dėmesio -  Nacionalinė mokėjimo agentūra, kaip viena iš aktyviausių ir išradingiausių Europos atliekų mažinimo savaitės renginių dalyvių, apdovanota Aplinkos ministro padėka. 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. kovo 10 d. 14:42