Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą (ankštinių ir baltyminių augalų perdirbimas bei kitų žemės ūkio produktų perdirbimas) (2022 m. II) naujienos (3)

Rodyti visas naujienas

2022.11.17

Žemės ūkio produktų perdirbimo paraiškų pirmumo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai jau sudarė ir paskelbė paraiškų, pateiktų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ (Priemonė), pirmumo eilę. Paraiškos pagal Priemonę antruoju š. m. kvietimu buvo renkamos rugsėjo 1 – spalio 31 dienomis.
 

2022.08.22

Rugsėjį žemės ūkio produktų perdirbėjai kviečiami...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Rugsėjo 1–30 d. renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ (Priemonė).
 
 

2022.07.25

Pakeistas paramos paraiškų pagal KPP priemones...

Kategorija - Bendroji informacija

Informuojame, kad pratęstas antrasis paraiškų surinkimo etapas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą ir (ar) pridėtinės vertės didinimą“. Kvietimas teikti paraiškas paramai gauti skirtas ankštinių ir baltyminių augalų bei kitų žemės ūkio produktų perdirbimui. Paraiškų surinkimo laikotarpis – nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.