Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2022 m. II EURI) naujienos (3)

Rodyti visas naujienas

2022.06.28

Sudaryta priemonės „Parama investicijoms į žemės...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad sudarytos paraiškų, Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) pateiktų šių metų balandžio 19 d. – gegužės 18 d. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ (2022 m. II EURI), prioritetinės eilės.

2022.05.30

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas išlieka...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Gegužės 18 d. buvo baigtos rinkti paraiškos gauti paramą savo ūkiams modernizuoti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“, kai gauti paramą taikomi Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo priemonei (EURI) nustatyti reikalavimai. Paraiškos buvo teikiamos aktyviai, tad kuriems pareiškėjams atiteks parama, paaiškės sudarius paraiškų atrankos prioritetines eiles.
 

2022.04.13

Prasideda antrasis paraiškų surinkimo etapas ūkiams...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo balandžio 19 d. iki gegužės 18 d. kviečiami teikti paraiškas ūkininkai, norintys modernizuoti ir restruktūrizuoti savo ūkius, didinti pajamas iš žemės ūkio ir su juo susijusios veiklos. Paraiškos priimamos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Kvietimui teikti paraiškas gauti paramą taikomi Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo priemonei (EURI) nustatyti reikalavimai.