Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į prevencinę veiklą, kuria siekiama sumažinti pavojingų ligų grėsmes ir su jomis susijusias pasekmes (2022 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2022.05.25

Paraiškos dėl paramos ūkių biosaugai – jau pirmumo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) specialistai nepasibaigus taisyklėse nustatytam terminui sudarė ūkinių gyvūnų laikytojų paraiškų, kurios buvo pateiktos kovo 1 d. – balandžio 29 d., pirmumo eilę – paramos pakanka visiems pareiškėjams.

2022.05.06

Pateiktos paraiškos dėl paramos ūkių biosaugai

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo kovo 1 d. iki balandžio 29 d. ūkinių gyvūnų laikytojai, siekiantys sumažinti pavojingų ligų paplitimo riziką savo ūkiuose, teikė paraiškas gauti paramą. Per šį paraiškų surinkimo etapą, preliminariais duomenimis, buvo pateikta 19 paraiškų, paramos pakanka visiems pareiškėjams.

2022.03.24

Vaizdo instrukcija paramai investicijoms į prevencinę...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kviečia susipažinti su paraiškų pildymo vaizdo instrukcija, skirta rengiantiems paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos ((KPP) priemonės „Parama investicijoms į prevencinę veiklą, kuria siekiama sumažinti galimų gaivalinių nelaimių, nepalankių klimato reiškinių ir katastrofinių įvykių padarinius“ veiklos sritį ,,Parama investicijoms į prevencinę veiklą, kuria siekiama sumažinti pavojingų ligų grėsmes ir su jomis susijusias pasekmes“.

2022.02.25

Kviečiame teikti paraiškas dėl paramos ūkių biosaugai

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo kovo 1 d. – balandžio 29 d. renkamos paraiškos gauti paramą ūkinių gyvūnų užkrečiamųjų ligų ir su jomis susijusių pasekmių prevencijai.