Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą (2022 m.) naujienos (6)

Rodyti visas naujienas

2022.11.03

Baigtos vertinti žemės ūkio produktų perdirbimo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra informuoja, kad teisės aktų nustatytais terminais baigtos vertinti pirmojo šių metų kvietimo paraiškos, pateiktos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“.

2022.07.26

Žemės ūkio produktų perdirbimo paraiškų pirmumo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Iki birželio 30 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) buvo teikiamos paraiškos gauti paramą investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą įsigyti, o šiuo metu jau sudarytos ir šių paraiškų pirmumo eilės. NMA darbuotojai paraiškas įvertino itin greitai, ir pareiškėjams, kad sužinotų, ar gavo paramą, neprireikė laukti teisės aktuose nustatytų 30 paraiškų vertinimui skirtų darbo dienų – paraiškų pirmumo eilė sudaryta beveik 2 kartus greičiau nei numatytas pirmumo eilių sudarymo terminas – rugpjūčio 12 d.
 
 

2022.07.19

Žemės ūkio produktų perdirbėjai paprašė beveik 24...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Birželio 30 d. baigėsi paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ priėmimas. Turimais duomenimis prašoma paramos suma viršija Priemonei skirtą biudžetą, tad pareiškėjai, kurie galės pasinaudoti parama, paaiškės sudarius paraiškų pirmumo eilę.

2022.06.07

Transliacija apie paramą žemės ūkio produktų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Trečiadienį, birželio 8 d., bus vykdoma tiesioginė transliacija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklą „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“.
 

2022.05.18

Nuo birželio 1 d. bus renkamos žemės ūkio produktų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Birželio 1–30 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje bus renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Atkreipiame dėmesį, kad š. m. gegužės pradžioje buvo pakeistos veiklos srities įgyvendinimo taisyklės.
 

2022.03.24

Pakeistas KPP paraiškų rinkimo grafikas

Kategorija - Bendroji informacija

Kovo 23 d. žemės ūkio ministro įsakymu pakeistas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2022 metais grafikas.