Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą (2021 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2021.11.05

Žemės ūkio produktų perdirbėjų paraiškos jau...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Š. m. rugsėjį buvo renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai jau baigė pirmą paraiškų vertinimo etapą – sudarė paraiškų pirmumo eilę.

2021.10.12

Žemės ūkio produktų perdirbėjai paprašė 17,56 mln....

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Rugsėjo 30 d. baigėsi paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ priėmimas. Kviečiame susipažinti su preliminariais paraiškų surinkimo rezultatais.

2021.09.13

Padedame Jums – vaizdo instrukcija perdirbėjams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kviečia susipažinti su paraiškos pildymo vaizdo instrukcija, skirta rengiantiems paraiškas pagal veiklą „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“.
 

2021.08.17

Rugsėjį žemės ūkio produktų perdirbėjai kviečiami...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Rugsėjo 1–30 d. renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Supažindiname su pagrindiniais reikalavimais pareiškėjams ir atkreipiame dėmesį, kad pirminis perdirbimas neremiamas.