Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2021 m. I) naujienos (9)

Rodyti visas naujienas

2022.03.03

Informacija 2021 m. I kvietimu valdų modernizavimui...

Kategorija - Bendroji informacija

Jau pasirašomos pirmosios lengvatinių paskolų teikimo sutartys pagal Pasidalytos rizikos paskolų finansinę priemonę iš fondų fondo „KPP finansinių priemonių fondas“. Fondą valdanti Nacionalinė plėtros įstaiga UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) dalinasi pagrindiniais atsakymais į klausimus, kylančius dėl šių paskolų suteikimo.

2021.10.07

Patvirtintos paramos žemės ūkio valdų modernizavimui...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Š. m. spalio 6 d. žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos srities „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ įgyvendinimo pereinamuoju 2021–2022 metų laikotarpiu taisyklės. Atkreipiame dėmesį į pagrindinius pakeitimus.

2021.07.29

Sudaryta paraiškų žemės ūkio valdoms modernizuoti...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) specialistai atliko šiais metais pateiktų paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ prioritetinį vertinimą ir sudarė pirmumo eilę.
 

2021.07.29

Pakoreguotas paraiškų priėmimo grafikas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Liepos 28 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakoreguotas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2021 m. grafikas.

2021.07.20

Ūkiams modernizuoti paprašyta paramos gerokai daugiau,...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Šiais metais dėl paramos modernizuoti savo ūkius ūkininkai galėjo kreiptis nuo gegužės 3 d. iki birželio 30 d. Skirtingai nei ankstesniais metais žemės ūkio produktų gamintojai, perdirbėjai galėjo pretenduoti ne tik į ES investicinę paramą, bet ir į lengvatinę paskolą. Pateiktose paraiškose bendra prašoma investicinės paramos suma viršijo skirtąją beveik pusantro karto, tuo tarpu lengvatinių paskolų suma – daugiau nei 2 kartus.

2021.05.31

Padedame Jums – vaizdo instrukcijos paraiškų rengimui

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia susipažinti su paraiškų pildymo vaizdo instrukcijomis, aktualiomis rengiantiems paraiškas pagal veiklą „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. 

2021.05.06

Pristatyta parama investicijoms į žemės ūkio valdas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Vakar, gegužės 5 d., tiesioginės transliacijos metu ūkininkai turėjo galimybę susipažinti su parama investicijoms į žemės ūkio valdas 2021 m.

2021.04.30

Sužinokite apie paramą investicijoms į žemės ūkio...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) tęsia transliacijų apie paramą žemės ūkiui ir kaimo plėtrai ciklą. Trečiadienį, gegužės 5 d., kviečiame stebėti transliaciją, skirtą paramai investicijoms į žemės ūkio valdas.