Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai (2021 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2022.05.10

Nuotolinius renginius keičia „gyvi“

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Įgyvendinantys projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ veiklos sritis „Parama profesiniam mokymui ir įgūdžiams įgyti“ ir „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“ turėtų žinoti, jog renginiai, šalyje atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl pandemijos grėsmės, kaip ir iki jos turėtų būti organizuojami gyvai.
 

2022.01.11

Paraiškos parodomiesiems projektams ir informavimo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Pareiškėjai, ketinantys rengti parodomuosius projektus bei vykdyti informavimo veiklą, Nacionalinei mokėjimo agentūrai paraiškas pateikę praėjusių metų spalio-lapkričio mėnesiais, jau gali susipažinti su paramos paraiškų pirmumo eile.
 

2021.12.01

Pateiktos paraiškos dėl parodomųjų projektų ir...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Iki lapkričio 26 d. šalies mokymo įstaigos turėjo galimybę teikti paraiškas dėl paramos rengti renginius apie žemės, maisto, miškų ūkio ir kaimo plėtros sektorių naujoves ir kt. Per beveik 2 mėnesių laikotarpį Nacionalinei mokėjimo agentūrai buvo pateikta 17 paraiškų, kuriose paprašyta daugiau kaip 2,5 mln. Eur paramos.
 

2021.09.10

Laikas rengti paraiškas parodomiesiems projektams ir...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo spalio 4 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia mokymo įstaigas teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ veiklos sritį „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“. Paraiškos bus renkamos iki  lapkričio 26 d.