Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė (2021 m. I) naujienos (3)

Rodyti visas naujienas

2021.10.18

Vasarą miškininkų pateiktos paraiškos jau surikiuotos...

Kategorija - Parama miškininkystei

Liepos 1 d. – rugpjūčio 31 d. miškininkai teikė paraiškas dėl paramos miškų ekosistemų atsparumui ir aplinkosauginei vertei didinti. Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai jau užbaigė pirmą paraiškų vertinimo etapą – sudarė paraiškų pirmumo eilę. Kadangi bendra prašoma paramos suma neviršija skirtosios, parama bus skirta visiems pareiškėjams, kurie tenkins tinkamumo skirti paramą reikalavimus.

2021.09.09

Vasarą surinktoms miškininkų paraiškoms paramos...

Kategorija - Parama miškininkystei

Rugpjūčio pabaigoje baigėsi pirmas šiais metais paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ priėmimo etapas. Supažindiname su paraiškų surinkimo rezultatais.

2021.06.23

Nuo liepos 1 d. – paraiškos miškų aplinkosauginei...

Kategorija - Parama miškininkystei

Privačių ir valstybinių miškų valdytojai, siekiantys padidinti savo valdomų miškų ekosistemų atsparumą ir aplinkosauginę vertę, nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. kviečiami kreiptis dėl paramos. Tai pirmas paraiškų priėmimo etapas šiais metais, projektams įgyvendinti skirta 3,8 mln. Eur paramos lėšų.