Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Miško veisimas (2021 m. I) naujienos (3)

Rodyti visas naujienas

2021.07.08

Miškininkų projektams įgyvendinti skirtos paramos pakanka

Kategorija - Parama miškininkystei

Birželio pabaigoje baigėsi paraiškų rinkimas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ dvi veiklos sritis „Miško veisimas“, „Miškams padarytos žalos prevencija ir atlyginimas“. Supažindiname su paraiškų rinkimo preliminariais rezultatais.

2021.04.08

Teikiant paraišką miškui įveisti svarbu iš anksto...

Kategorija - Parama miškininkystei

Žemės ūkiui nenaudingi, nenašūs žemės sklypai gali tikti miškui. Sutvarkius apleistą, dirvonuojantį sklypą, jį apželdinus, galima gauti ne tik ekonominės naudos, bet ir ilgalaikio, ateities kartas džiuginančio rezultato. Susidomėję galimybe pasinaudoti parama miškui įveisti iki birželio pabaigos kviečiami teikti paraiškas. Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai atkreipia miškininkų dėmesį į tai, kad ne visuomet su paraiškomis pateikiami visi reikalingi dokumentai, – jais būtina pasirūpinti iš anksto. Teiktini dokumentai priklauso nuo planuojamos apželdinti mišku sklypo paskirties, taip pat teritorijos, kurioje šis sklypas yra.

2021.03.15

Plėsti Lietuvos miškų plotus padeda parama

Kategorija - Parama miškininkystei

Nuo kovo 29 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje vėl bus renkamos paraiškos iš miškininkų, planuojančių plėsti Lietuvos miškų plotus. Jas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“ NMA bus galima teikti elektroniniu būdu iki birželio 25 d.