Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė (2020 m. II) naujienos (3)

Rodyti visas naujienas

2021.02.24

Sudaryta miškininkų pateiktų paraiškų pirmumo eilė

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Sudaryta paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ pirmumo eilė. Paramos pagal minėtą veiklos sritį galėjo kreiptis privačių ir valstybinių miškų valdytojai, įgyvendinantys projektus kaimo vietovėje. Miškininkų pateiktos paraiškos jau surikiuotos pirmumo eilėje.

2020.12.16

Miškininkai šiais metais kviečiami antrą kartą...

Kategorija - Parama miškininkystei

Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ renkamos nuo gruodžio 16 d.  iki gruodžio 30 d. Tai antras paraiškų rinkimo etapas šiais metais.

2020.11.16

Pakoreguotas paramos paraiškų priėmimo grafikas

Kategorija - Parama miškininkystei

Informuojame, kad š. m. lapkričio 13 d. buvo pakoreguotas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Pakoreguotame grafike numatytas dar vienas paraiškų priėmimo etapas pagal miškų priemonę.