Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2020 m. II) naujienos (6)

Rodyti visas naujienas

2021.03.25

Netrukus prasidėsiantis žemės ūkio naudmenų ir...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Dalis paramos gavėjų, pateikusių paraiškas dėl investicijų į žemės ūkio valdas, įsipareigojo dalyvauti bent vienoje Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veikloje. Už atitiktį šiam kriterijui pareiškėjams buvo suteikti atrankos balai. Artėjant žemės ūkio naudmenų deklaravimui, paramos gavėjams primename apie būtinybę vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.

2021.03.16

Gera žinia laukiantiems sprendimo dėl papildomų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Žemės ūkio ministerijai perskirsčius maksimalias metines lėšas, skirtas įsipareigojimams pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones, veiklos sritis, veiklas, numatytos papildomos paramos lėšos investicijoms į žemės ūkio valdas. Palankus sprendimas buvo priimtas dėl 2020 m. pabaigoje pateiktų paraiškų, kurios surinko vienodą atrankos balų skaičių, tačiau ne visoms joms užteko skirtos paramos sumos.

2021.02.08

Sudaryta siekiančiųjų modernizuoti savo ūkius...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) specialistai atliko 2020 metų pabaigoje pateiktų paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ prioritetinį vertinimą ir sudarė pirmumo eilę. Supažindiname su prioritetinio vertinimo rezultatais.

2021.01.12

Ūkiams modernizuoti paprašyta paramos du kartus...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

2020 m. dėl paramos modernizuoti savo ūkius ūkininkai galėjo kreiptis nuo lapkričio 2 d. iki gruodžio 30 d. Tai buvo antras paraiškų rinkimo etapas praėjusiais metais. Preliminariais duomenimis per kelis mėnesius pateiktose paraiškose bendra prašoma paramos suma viršija skirtąją du kartus.

2020.10.22

Valdų modernizavimo paraiškos – jau renkamos

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo lapkričio 2 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje renkamos paraiškos iš norinčių modernizuoti ūkius pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Šiemet – tai antrasis šių paraiškų teikimo etapas, truksiantis iki gruodžio 30 d. Norintys kreiptis dėl paramos turės vadovautis naujai patvirtintomis įgyvendinimo taisyklėmis.
 

2020.09.02

Pakoreguotas paraiškų priėmimo grafikas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad š. m. rugsėjo 2 d. buvo pakoreguotas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Pakoreguotame grafike numatyti nauji paraiškų priėmimo etapai pagal dvi KPP priemones.