Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą (2020 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2020.10.06

Sudaryta papildoma paraiškų pirmumo atrankos eilė

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad paraiškoms, kurioms nepakako apskričiai skirtos paramos pagal  Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“, iš apskritims skirtų lėšų likučių buvo suformuotas biudžetas bei papildomo vertinimo metu rezervuota trūkstama suma.
 

2020.10.01

Dėl paramos žemės ūkio produktams perdirbti sudarytos...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Paraiškos investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą finansuoti buvo renkamos vasarą. Nacionalinė mokėjimo agentūra jau atliko pateiktų paraiškų prioritetinį vertinimą – kviečiame susipažinti su rezultatais.
 
 

2020.09.03

Žemės ūkio produktų perdirbėjai paprašė 7,38 mln....

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Praėjusią savaitę baigėsi paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ priėmimas. Preliminariais duomenimis buvo pateiktos 26 paraiškos, kuriose bendra prašoma paramos suma siekia 7,38 mln. Eur.

2020.07.20

Žemės ūkio produktų perdirbėjai kviečiami teikti...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo liepos 20 d. iki rugpjūčio 21 d. renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Supažindiname su pagrindiniais reikalavimais pareiškėjams ir atkreipiame dėmesį, kad paraiškos renkamos pagal atnaujintas taisykles.