Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Ekologinis ūkininkavimas (2020 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2021.03.22

Aktualu vaistažoles bei prieskoninius augalus...

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Ūkininkai, dalyvaujantys Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonėje „Ekologinis ūkininkavimas“ ir deklaravę daugiau kaip 1 ha vaistažolių, aromatinių ir prieskoninių augalų, turėtų suskubti NMA pateikti pažymą apie žemės ūkio veiklos subjekto pajamas per praėjusius kalendorinius metus. Pavėluotai teikiamų pažymų terminas baigsis kovo 25 d.

2020.08.04

Kada reikalavimas grąžinti visą sumokėtą paramos...

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Primename, kad šių metų balandžio pabaigoje buvo pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ekologinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklės. Jomis nustatytos aplinkybės, kai sumažinus valdomą ekologinio ūkio plotą, kuriam buvo prisiimti įsipareigojimai, grąžinti sumokėtos visos paramos nereikės.

2020.07.03

Ekologiškai ūkininkaujantiems – išankstinės išmokos

Kategorija - Bendroji informacija

Žemės ūkio ministerija priėmė sprendimą dėl išankstinių išmokų mokėjimo pareiškėjams, siekiantiems gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Ekologinis ūkininkavimas“. Tai yra pirmasis kartas, kai ekologiškai ūkininkaujantiesiems bus išmokami išmokų avansai.

2020.05.07

Naujausi ekologinio ūkininkavimo taisyklių pakeitimai

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Šių metų balandžio pabaigoje žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakoreguotos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ekologinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklės. Supažindiname su pagrindiniais pakeitimais.