Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė (2020 m. I) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2020.10.23

Sudaryta paraiškų miškų ekosistemoms didinti pirmumo...

Kategorija - Parama miškininkystei

Informuojame, kad miškų valdytojų paraiškos, Nacionalinei mokėjimo agentūrai pateiktos š. m. liepos 15 d. – rugsėjo 14 d., jau surikiuotos į paraiškų prioritetinę eilę. 

2020.09.16

Baigėsi paraiškų dėl paramos didinti miškų...

Kategorija - Parama miškininkystei

Pirmadienį baigėsi paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ priėmimas. Supažindiname su preliminariais paraiškų surinkimo rezultatais.

2020.07.20

Nuo liepos vidurio – paraiškos miškų aplinkosauginei...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Miškininkai, siekiantys padidinti savo valdomų miškų ekosistemų atsparumą ir aplinkosauginę vertę, kviečiami kreiptis dėl paramos. Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ renkamos nuo liepos 15 d.  iki rugsėjo 14 d. Gera žinia planuojantiems ugdyti jaunuolyną, liepą atnaujintose taisyklėse nustatytas didesnis kompensacinės išmokos dydis už išugdyto jaunuolyno hektarą.
 

2020.06.25

Pakeistas KPP paraiškų rinkimo grafikas

Kategorija - Parama miškininkystei

Birželio 23 d. žemės ūkio ministro įsakymu pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Pakoreguotame paraiškų rinkimo grafike nustatyta, kad paraiškos pagal priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritis „Miško veisimas“ ir „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“, bus priimamos dviem savaitėmis vėliau.