Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama smulkiesiems ūkiams (pieninės galvijininkystės sektoriui) (2020 m.) naujienos (5)

Rodyti visas naujienas

2020.11.10

Smulkieji pienininkystės sektoriaus atstovai jau pirmumo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad smulkiųjų ūkininkų paraiškos, Nacionalinei mokėjimo agentūrai pateiktos šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais, jau surikiuotos į paraiškų pirmumo eilę.
 

2020.10.05

Smulkieji pieno ūkių valdytojai pateikė paraiškas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo rugpjūčio 3 d. iki rugsėjo 30 d. smulkieji ūkininkai, užsiimantys pienine galvijininkyste, buvo kviečiami Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikti paraiškas dėl paramos savo ūkiams stiprinti. Supažindiname su surinktų paraiškų rezultatais. 
 

2020.09.04

100 proc. parama smulkiesiems pienininkystės ūkiams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) renkamos smulkiųjų ūkininkų paraiškos. Akcentuotina, jog šiuo paraiškų rinkimo etapu, kuris truks iki rugsėjo 30 d., paraiškas galės teikti tik pienine galvijininkyste užsiimantys smulkieji ūkininkai. Paraiškas priima ir registruoja NMA Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento teritoriniai paramos administravimo skyriai.

2020.08.03

Pradedamos rinkti smulkių pieno ūkių valdytojų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Šiandien, rugpjūčio 3 d., Nacionalinėje mokėjimo agentūroje pradedamos rinkti smulkiųjų ūkininkų paraiškos. Akcentuotina, jog šiuo paraiškų rinkimo etapu, kuris truks iki rugsėjo 30 d., paraiškas galės teikti tik pienine galvijininkyste užsiimantys smulkieji ūkininkai.

2020.06.15

Svarbu smulkiesiems ūkininkams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad birželio 15 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakoreguotas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Grafiko keitimas svarbus smulkiesiems ūkininkams, paraiškas Nacionalinei mokėjimo agentūrai ketinantiems teikti rugpjūčiorugsėjo mėnesiais.