Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2020 m. I) naujienos (5)

Rodyti visas naujienas

2020.08.12

Sudarytos paraiškų dėl valdų modernizavimo ir...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai į paraiškų prioritetines eiles surikiavo paramos paraiškas, pateiktas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį ,,Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ ir priemonės „Investicijos į miškų plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos į miškininkystės technologijas“. Paraiškos pagal abi veiklos sritis NMA buvo renkamos iki birželio 30 d.
 

2020.07.16

Investicijoms į žemės ūkio valdas paprašyta beveik...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Šiais metais dėl paramos savo ūkiams modernizuoti ūkininkai galėjo kreiptis nuo balandžio 1 d. iki birželio 30 d. Tačiau pareiškėjams, kurie paskutinę paraiškų priėmimo dieną negalėjo pateikti paraiškų dėl sistemos gedimo, paraiškų teikimo terminas buvo pratęstas iki liepos 3 d. Preliminariais duomenimis gautose paraiškose bendra prašoma paramos suma neviršija skirtosios.
 

2020.05.25

Ūkio specializacijos keitimas turi būti pagrįstas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra atkreipia dėmesį į galimus piktnaudžiavimo atvejus, kai ūkininkai siekdami gauti projektų atrankos balus nepagrįstai keičia savo valdos specializaciją. Šis pastebėjimas aktualus teikiantiems paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Paraiškos renkamos nuo balandžio 1 d. iki birželio 30 d.
 

2020.04.02

Kviečiame teikti paraiškas elektroniniu būdu

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Primename, kad ūkininkai, siekiantys paramos lėšomis modernizuoti savo ūkius, paraiškas jau gali teikti ir elektroniniu būdu naudodamiesi Žemės ūkio ministerijos informacine sistema (ŽŪMIS).

2020.03.25

Nuo balandžio 1 d. – parama investicijoms į žemės...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Ūkininkai, norintys modernizuoti savo ūkius, balandžio 1 d. – birželio 30 d. kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Parama teikiama supaprastinta tvarka.