Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis (2020 m.) naujienos (8)

Rodyti visas naujienas

2021.02.26

Skirta papildomų lėšų konsultavimo paslaugų gavėjams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Žemės ūkio ministerija skyrė papildomų lėšų ūkininkams ir miško valdytojams, kurie praeitų metų lapkričio–gruodžio mėnesiais pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“ teikė paraiškas ir kuriems sudarius paraiškų prioritetines eiles paramos lėšų pakako iš dalies. 

2021.01.27

Renginiai galės būti vykdomi nuotoliniu būdu

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Atsižvelgdama į šalyje susiklosčiusią situaciją dėl karantino ir jo metu įvestus ribojimus gyventojams, Žemės ūkio ministerija tikslina teisės aktus, kuriuose numatyti reikalavimai paramos gavėjams, įgyvendinantiems projektus, susijusius su mokymais, konsultavimu, informaciniais renginiais, viešinimo renginiais. Šią savaitę buvo pakoreguotos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) administravimo taisyklės dėl renginių vykdymo pagal KPP veiklos sritis „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“ ir „LEADER programa“, anksčiau buvo pakeistos ir su viena iš šių veiklos sričių susijusios taisyklės.

2021.01.20

Svarbu konsultavimo paslaugų gavėjams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra atkreipia paramos gavėjų, patvirtintų konsultavimo paslaugų gavėjais pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“, dėmesį, kad konsultavimo paslaugas jie gali įsigyti Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje (LŽŪKT) ir UAB „ART21“.
 

2021.01.14

Sudarytos pretenduojančių gauti paramą konsultavimo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai jau sudarė paraiškų, teiktų iki 2020 m. gruodžio 21 d. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“, pirmumo eiles. 

2020.12.28

Dėl paramos įsigyti konsultavimo paslaugas pateikta 913...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 21 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje buvo renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“. Paraiškų pateikta itin daug – teikiame jų surinkimo rezultatus.
 

2020.11.25

Svarbu teikiantiems paraiškas dėl paramos už įsigytas...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad lapkričio 24 d. buvo pakeistos finansavimo taisyklės, taikomos pareiškėjams, nuo š. m. lapkričio 20 d. teikiantiems paraiškas gauti paramą pasinaudoti konsultavimo paslaugomis. Pakoreguotose taisyklėse patikslinti reikalavimai pareiškėjams – paraiškas galės teikti ne visi ūkininkai, miško valdytojai ar kaimo vietovėse veikiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.
 

2020.11.17

Kviečiame teikti paraiškas konsultavimo paslaugoms...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo lapkričio 20 d. pradedamos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“. Paraiškos bus renkamos mėnesį, iki gruodžio 21 d.
 

2020.10.19

Paraiškos pasinaudoti konsultavimo paslaugomis bus...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Spalio 15 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakoreguotas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones priėmimo 2020 metais grafikas.