Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama asbestinių stogų dangos keitimui (2019 m.) naujienos (5)

Rodyti visas naujienas

2019.06.26

Planuojantys keisti asbestinę stogo dangą – jau...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, jog paraiškos, pateiktos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities ,,Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūra“ veiklą „Asbestinių stogų dangų keitimas“, jau surikiuotos į paraiškų pirmumo eilę. Sudarius eilę paaiškėjo, jog paramos lėšų užteko daugiau nei 2 / 3 pareiškėjų, 1 / 4 pareiškėjų paramos lėšų užteko iš dalies.

2019.06.04

Parama asbestinėms stogų dangoms keisti – reikalinga

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Iki gegužės 31 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje buvo renkamos paraiškos gyvenamųjų namų, esančių kaimo vietovėje, asbestinei stogų dangai keisti. Kaimo gyventojų, norinčių atnaujinti savo namus, atsirado daugiau nei buvo tikėtasi – per 2 000, tad kurie iš jų gaus paramą, paaiškės tik po to, kai bus sudaryta paramos paraiškų prioritetinė eilė. 

2019.04.11

Paraiška dėl asbestinių stogų keitimo – ir per ŽŪMIS

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Norėtume informuoti, kad paraiškas keisti asbestinių stogų dangas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ jau galima teikti ne tik darbo valandomis teritoriniuose Nacionalinės mokėjimo agentūros padaliniuose, rajonų savivaldybėse pagal tikslų grafiką, bet ir naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacinės sistemos portalo internetine prieiga (ŽŪMIS). 

2019.04.01

Sudarytas paraiškų dėl stogų keitimo priėmimo...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad buvo sudarytas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos veiklą „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ priėmimo savivaldybėse grafikas. 

2019.03.25

Nuo balandžio 1 d. – paraiškos asbestiniams stogams...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Kaimo gyventojai, norintys atnaujinti savo namų stogus, nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai galės teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“.