Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama smulkiesiems ūkiams (2019 m. I) naujienos (8)

Rodyti visas naujienas

2019.07.30

Gera žinia smulkiesiems ūkininkams

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Priimtas sprendimas skirti trūkstamą paramos sumą smulkiesiems ūkininkams, kurių paraiškos surinko vienodą atrankos balų skaičių (65 balus), tačiau ne visoms joms užteko skirtos paramos. Paraiškos, dėl kurių buvo priimtas sprendimas, buvo renkamos šių metų pavasarį. 
 

2019.06.27

Smulkieji ūkininkai surikiuoti į pirmumo eilę

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Smulkieji ūkininkai, šių metų kovo–gegužės mėn. teikę paraiškas paramai gauti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį ,,Parama smulkiesiems ūkiams“, jau gali sužinoti, kurioje pirmumo eilės vietoje atsidūrė jų paraiška.

2019.06.04

Smulkieji ūkininkai paprašė beveik du kartus daugiau...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Paskutinis gegužės penktadienis buvo ir paskutinė diena, kai paraiškas smulkiam ūkiui plėsti bei modernizuoti galėjo teikti smulkieji ūkininkai. Naujas paramos modelis, kai buvo supaprastintas paramos teikimas ir reikalavimai pareiškėjui bei projekto vykdytojui, smulkiesiems ūkininkams pasirodė itin patrauklus – paraiškų gauta daugiau nei tikėtasi, o bendra paramos suma beveik 2 kartus viršija šiam paraiškų rinkimui skirtąją.

2019.05.17

Paraiškas smulkieji ūkininkai jau gali teikti ir...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“ jau galima teikti ne tik NMA teritoriniams paramos administravimo skyriams, bet ir elektroniniu būdu, naudojantis ŽŪMIS portalo internetine prieiga adresu https://zumis.lt/ext/measuredesc/87?4. Paraiškas bus galima teikti iki gegužės 31 d.
 

2019.03.28

Kaip smulkiesiems ūkininkams apskaičiuoti savo valdos...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Smulkieji ūkininkai jau gali teikti paraiškas gauti paramą. Norėdami pateikti teisingai užpildytą paraišką, ūkininkai privalo nurodyti žemės ūkio valdos ekonominio dydį, išreikštą standartine produkcijos verte. Tačiau ne visiems pareiškėjams yra žinoma, kaip jis skaičiuojamas, taigi dalijamės šia informacija.

2019.03.13

Kviečiame į seminarus regionuose

Kategorija - Apie NMA

Kviečiame dalyvauti Nacionalinės mokėjimo agentūros organizuojamuose seminaruose aktualiomis Kaimo plėtros 2014–2020 m. programos temomis. 
 

2019.02.13

Taisyklėse dėl paramos smulkiesiems ūkininkams –...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo kovo 1 d. smulkieji ūkininkai jau galės teikti paraiškas gauti paramą savo ūkiams plėsti ir modernizuoti, tad pats laikas būsimiems pareiškėjams imti gilintis ir į Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą ,,Parama smulkiesiems ūkiams“ įgyvendinimo taisykles – jas Žemės ūkio ministerija patvirtino praeitą savaitę.
 

2019.01.30

Kviečiame susipažinti su taisyklių projektu

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Šiais metais paraiškos pagal veiklą „Parama smulkiesiems ūkiams“ bus renkamos nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.