Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė (2018 m.) naujienos (6)

Rodyti visas naujienas

2018.09.07

Miškų aplinkosaugai paramos lėšų pakanka

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Rugpjūčio 31 d. buvo paskutinė paraiškų teikimo diena pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“.  

2018.08.31

Paraiškos – iki 12 val.

Kategorija - Parama miškininkystei

Primename, kad paraiškų pagal veiklą „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ rinkimas baigiasi šiandien.
 

2018.07.23

Planuojantiems investicijas miškuose – praktinė pagalba

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Siekiantiems paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“, rekomenduojame pasinaudoti Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) parengtu investicijų, skirtų miško rekreacinės infrastruktūros objektams įrengti, katalogu.
 

2018.07.18

Rekreaciniai projektai miškuose nuolat tikrinami

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) primena, kad asmenys, gavę paramą rekreacinės viešojo naudojimo infrastruktūros miškuose įrengimui ir atnaujinimui, privalo tinkamai prižiūrėti įgyvendintus ir dar įgyvendinamus projektus.
 
 

2018.07.02

Miškų valdytojai kviečiami kreiptis dėl paramos

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Miškų ekosistemų atsparumą ir aplinkosauginę vertę padidinti siekiantys miškų valdytojai nuo liepos 2 d. kviečiami kreiptis paramos. Paraiškos teikiamos užpildant elektroninę dokumento formą. Pristatome pagrindinius reikalavimus pareiškėjams, paramos teikimo sąlygas ir atkreipiame dėmesį į š. m. birželio 25 d. atliktus svarbiausius taisyklių pakeitimus.
 

2018.05.09

Pradedamos rekreacinių objektų miškuose patikros

Kategorija - Parama miškininkystei

Nacionalinė mokėjimo agentūra primena, kad asmenys, gavę paramą rekreacinės viešojo naudojimo infrastruktūros miškuose įrengimui ir atnaujinimui, privalo tinkamai prižiūrėti įgyvendintus ir dar įgyvendinamus projektus.