Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai (2018 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2018.10.02

Verslo plėtrai kaime lėšų pakanka

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 28 d. NMA buvo renkamos paraiškos verslui kurti ir plėsti kaimo vietovėse. NMA jau susumavo paraiškų surinkimo rezultatus – paaiškėjo, kad paramos lėšų pakanka visiems paraiškas teikusiems verslo atstovams.

2018.08.06

Rugpjūtį ŽŪM organizuojami renginiai

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Ketinančius pasinaudoti parama verslui kaime plėsti, kviečiame į Žemės ūkio ministerijos rugpjūčio mėnesį organizuojamus renginius.

2018.08.02

Paraiškos verslo plėtrai – jau renkamos

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

NMA jau renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“.

2018.07.13

Paraiškos verslo plėtrai – jau nuo rugpjūčio

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo rugpjūčio 1 d. NMA bus pradėtos rinkti paraiškos pagal KPP priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. O liepos pradžioje jau buvo patvirtintos šiam šaukimui parengtos naujos įgyvendinimo taisyklės.