Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse (kompensuojant išlaidas iki 40 tūkst. eurų) (2018 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2019.01.17

Sudaryta paramos verslui paraiškų prioritetinė eilė...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Praėjusių metų lapkritį Nacionalinėje mokėjimo agentūroje buvo renkamos paraiškos pagal KPP priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“, kai paramos suma yra iki 40 tūkst. Eur. Informuojame, kad šiuo metu jau yra atliktas šių paraiškų atrankos vertinimas ir sudaryta prioritetinė eilė.

2018.12.04

Baigtos rinkti paraiškos verslo pradžiai iki 40 tūkst....

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Visą lapkritį norintys pradėti verslą kaimo vietovėse ir gauti paramą iki 40 tūkst. Eur teikė paraiškas. Pateikiame informaciją apie surinktas paraiškas.
 

2018.10.09

Patvirtintos įgyvendinimo taisyklės verslo startuoliams...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Jau lapkritį visi norintys pradėti verslą kaimo vietovėse galės teikti paraiškas, o šios savaitės pradžioje žemės ūkio ministro įsakymu buvo patvirtintos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ įgyvendinimo taisyklės (tinkamų finansuoti išklaidų kompensavimas), taikomos nuo 2018 metų pateiktoms paraiškoms.

2018.08.20

Keičiamas norinčių pradėti verslą kaime paraiškų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Informuojame, kad rugpjūčio 17 d. žemės ūkio ministro įsakymu patikslintas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones priėmimo 2018 metais grafikas. Keitimai aktualūs norintiems teikti paraiškas pradėti verslą kaimo vietovėse.