Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2018 m. I) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2018.05.18

Paraiškos investicijoms į žemės ūkio valdas...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai, atlikę šiais metais pateiktų paraiškų gauti paramą investicijoms į žemės ūkio valdas prioritetinį vertinimą, sudarė paraiškų pirmumo eilę. Supažindiname su prioritetinio vertinimo rezultatais.
 
 

2018.04.17

Investicijos į žemės ūkio valdas – vienos...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Balandžio 13 d. baigtos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Lietuvos ūkininkus ši priemonė itin domina, šįkart taip pat buvo sulaukta daug dėmesio – paraiškų pateikta daugiau nei skirta lėšų.

2018.03.28

Pratęstas paraiškų teikimo laikotarpis

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Pratęstas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės ,,Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį ,,Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ teikimo laikotarpis.
 
 

2018.02.21

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Ūkininkai, siekiantys modernizuoti savo ūkius, nuo kovo 1 d. kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Parama teikiama investicijoms į specializuotus gyvulininkystės, sodininkystės, daržininkystės, uogininkystės ar augalininkystės sektorius.