Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2017 m.) naujienos (6)

Rodyti visas naujienas

2017.12.13

Sudaryta paraiškų prioritetinė eilė

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai, atlikę šiais metais pateiktų paraiškų gauti paramą investicijoms į žemės ūkio valdas prioritetinį vertinimą, sudarė paraiškų pirmumo eilę. Supažindiname su prioritetinio vertinimo rezultatais.
 

2017.10.24

Paraiškų teikimo laikotarpis artėja į pabaigą

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Primename, kad spalio 31 d. – paskutinė paraiškų gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ teikimo diena.
 

2017.10.12

Ūkininkai ir kitais metais nepraleis progos modernizuoti...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Šią savaitę Žemės ūkio ministerijoje žemės ūkio ministras Bronius Markauskas susitiko su socialiniais partneriais aptarti paramos teikimo krypčių 2018 metams pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“.

2017.09.26

Teikiantiems paraiškas modernizuoti žemės ūkio valdas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo rugsėjo pradžios paraiškas gali teikti norintys gauti paramą pagal KPP priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. 
 

2017.08.25

Svarbu planuojantiems modernizuoti žemės ūkio valdas

Nacionalinė mokėjimo agentūra atkreipia būsimų pareiškėjų, numatančių įsigyti prekes, paslaugas ar darbus nevykdant pirkimo procedūrų, dėmesį į svarbias šios veiklos srities įgyvendinimo taisyklių nuostatas dėl informacijos su paraiška teikiamuose komerciniuose pasiūlymuose pateikimo. 

2017.08.07

Parama žemės ūkio valdoms modernizuoti – jau greitai

Jau nuo rugsėjo 4 d. bus pradėtos rinkti paraiškos gauti paramą žemės ūkio valdoms modernizuoti. Šias paraiškas Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) bus galima teikti iki spalio 31 d.