Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

Miško veisimas (2017 m.) naujienos (4)

Rodyti visas naujienas

2017.10.10

Miškų projektams paramos lėšų pakanka

Kategorija - Parama miškininkystei

Rugsėjo 29 d. buvo paskutinė paraiškų gauti paramą pagal su miškais susijusios Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės tris veiklos sritis teikimo diena. Supažindiname su paraiškų surinkimo rezultatais.
 

2017.10.02

Reikalavimai veisiant bei prižiūrint mišką

Kategorija - Parama miškininkystei

Miškininkai, gavę paramą miškui įveisti ir planuojantys želdinimo darbus atlikti rudenį, turėtų paskubėti – rudeninis miško veisimo sezonas baigsis jau po mėnesio. Paramos gavėjai turėtų laikytis ir kitų priemonės įgyvendinimo taisyklėse nustatytų įsipareigojimų.
 

2017.07.20

Miškams įveisti skirta beveik 11 mln. Eur paramos

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Rugpjūčio 1 d. – rugsėjo 29 d. kviečiame teikti paraiškas gauti paramą miškui įveisti. Miško veisimo projektai finansuojami Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos srities „Miško veisimas“ paramos lėšomis. 
 

2017.04.21

Deklaruoti miško plotus

Kategorija - Parama miškininkystei

Primename, kad tiesioginių išmokų paraiškų teikimo metu būtina deklaruoti paramos lėšomis įveistą mišką. Taip pat deklaruoti miško plotus privalo tęsiantieji įsipareigojimus pagal su miško įveisimu ir priežiūra susijusias ankstesnio programinio laikotarpio priemones. Tai privalu daryti kasmet, kol mokama parama. Miškininkai turėtų neužmiršti ir kitų įsipareigojimų.