Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

2017.11.22

Kad klientams būtų patogiau

Kategorija - Apie NMA

Nacionalinė mokėjimo agentūra stengiasi tinkamai priimti savo klientus bei rūpinasi jų patogumu – ne tik agentūros viduje, bet ir prieš patenkant į ją.

2017.11.21

Dėl el.paslaugų sutrikimų

Kategorija - Bendroji informacija

Informuojame, kad šiandien pastebėti tam tikrų Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) el. paslaugų (informacinio portalo, pirkimų sistemos, klausimų pateikimo el. būdu formos) bei elektroninio pašto sutrikimai. Sutrikimus tikimasi išspręsti iki 22 d. 13 val.
 

2017.11.21

Apie įsipareigojimus įgyvendinant miškų projektus

Kategorija - Parama miškininkystei

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama padėti miškininkams išvengti galimų nuobaudų dėl netinkamo projektų paramos lėšomis įgyvendinimo, parengė patikrų vietoje metu tikrinamų įsipareigojimų ir reikalavimų gaires.

2017.11.17

Paramos lėšos – įsiskolinimų valstybei neturintiems...

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Gruodžio 1 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra pradės mokėti ūkininkams likusią dalį tiesioginių išmokų už 2017 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus bei paramą pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programos priemones. 

2017.11.16

Apie ekologišką produkciją kviečiame pranešti internetu

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Primename, kad ekologinių ūkių valdytojai apie realizuotą ekologišką produkciją gali pranešti ir elektroniniu būdu, naudodamiesi Žemės ūkio informacine sistema (ŽŪMIS). Pateikusieji informaciją elektroniniu būdu greičiau sulauks paramos lėšų.
 

2017.11.15

Pratęsiamas tręšimo sezonas

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Dėl užsitęsusių liūčių, paskandinusių dalį Lietuvos laukų, ūkininkai negalėjo ne tik nuimti derliaus, bet ir tręšti savo laukų.