Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

2018.12.06

Pakoreguotos pasėlių ir augalų draudimo įmokų...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Lapkričio viduryje buvo pakoreguotos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Rizikos valdymas“ veiklos srities „Pasėlių ir augalų draudimo įmokos“, susijusios su pasėlių ir augalų draudimo įmokų kompensavimu, įgyvendinimo taisyklės. Atkreipiame dėmesį į pakeitimus.

2018.12.05

Patvirtintas 2019 metų paraiškų priėmimo grafikas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Ne už kalnų – 2019-ieji, o kartu – ir naujos galimybės, padedant NMA, planuoti naujus projektus. Pranešame, kad LR Žemės ūkio ministerija jau patvirtino paraiškų gauti Europos Sąjungos paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą priėmimo 2019 metais grafiką.

2018.12.04

Dalyvaukite nma.lt lankytojų apklausoje!

Kategorija - Apie NMA

Primename, kad siekdami sužinoti Jūsų nuomonę apie NMA interneto svetainę, esame paskelbę nma.lt lankytojų anoniminę apklausą. Jos tikslas – gauti ir išanalizuoti Jūsų nuomonę bei pastebėjimus, į kuriuos atsižvelgsime tenkindami Jūsų lūkesčius.
 

2018.12.04

Jau priimamos EIP veiklos grupių paraiškos

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo gruodžio 3 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) pradeda rinkti paraiškas gauti paramą Europos inovacijų partnerystės (EIP) veiklos grupėms kurti bei jų veiklai vystyti.
 
 

2018.12.04

Baigtos rinkti paraiškos verslo pradžiai iki 40 tūkst....

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Visą lapkritį norintys pradėti verslą kaimo vietovėse ir gauti paramą iki 40 tūkst. Eur teikė paraiškas. Pateikiame informaciją apie surinktas paraiškas.
 

2018.11.30

Renkamos paraiškos investicijoms į žemės ūkio valdas

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Ūkininkai, siekiantys modernizuoti savo ūkius, šiais metais antrą kartą gali kreiptis dėl paramos. Nuo gruodžio 3 d. renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Atkreipiame pareiškėjų dėmesį į tai, kad lapkritį buvo pakoreguotos įgyvendinimo taisyklės.