Naujienos | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Naujienos

Naujienų filtras

2020.11.23

Šiemet antrą kartą renkamos paraiškos investicijoms...

Kategorija - Parama miškininkystei

Paskutinį šių metų mėnesį miškininkai kviečiami kreiptis dėl paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos į miškininkystės technologijas“. Šiam paraiškų rinkimo etapui skirta 5 601 607 Eur paramos lėšų.

2020.11.20

Renkamos paraiškos pagal dvi žuvininkystės veiklas

Kategorija - Parama žuvininkystei

Šią savaitę Nacionalinė mokėjimo agentūra pradėjo rinkti paraiškas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 m. veiksmų programos priemones „Gamybos ir prekybos planai“ ir  „Laikinas žvejybos veiklos nutraukimas“. 

2020.11.19

NMA darbuotojai aktyviai dalyvavo mokymuose apie...

Kategorija - Apie NMA

Lapkričio 16 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) vyko didelio darbuotojų susidomėjimo sulaukę nuotoliniai mokymai apie pranešėjų apsaugą. Mokymai buvo organizuojami siekiant supažindinti NMA darbuotojus su asmenų, pranešusių apie pažeidimus įstaigose, teisėmis.

2020.11.19

Priimti palankūs ūkininkams sankcijų taikymo pakeitimai

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Lapkričio 16 d. buvo pakoreguota Sankcijų už kompleksinės paramos reikalavimų pažeidimą taikymo metodika (toliau – Sankcijų taikymo metodika). Pakeitimais siekiama švelninti sankcijų už kompleksinės paramos reikalavimų pažeidimus dydžius, įvedant didesnį diferencijavimą bei toleranciją. Šiais metais tai jau antras teisės aktų pakeitimas, palankus ūkininkams, kurių valdose nustatyti nedideli pažeidimai.

2020.11.17

Gruodžio pradžioje NMA vyks tikrinti, kaip ūkininkai...

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Praėjusią savaitę aplinkos ministro ir žemės ūkio ministro įsakymu pratęsus tręšimo mėšlu ir srutomis terminą iki gruodžio 1 d., Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) planuoja gruodžio  pradžioje vykti į ūkius patikrinti, ar ūkininkai laikosi draudimo šaltuoju metų laikotarpiu skleisti laukuose mėšlą ir (ar) srutas.

2020.11.17

Patvirtinti pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos...

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Žemės ūkio ministerija patvirtino 2020 metų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pasėlius ir ūkinius gyvūnus išmokų dydžius.

2020.11.17

Kviečiame teikti paraiškas konsultavimo paslaugoms...

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Nuo lapkričio 20 d. pradedamos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“. Paraiškos bus renkamos mėnesį, iki gruodžio 21 d.
 

2020.11.16

Pakoreguotas paramos paraiškų priėmimo grafikas

Kategorija - Parama miškininkystei

Informuojame, kad š. m. lapkričio 13 d. buvo pakoreguotas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Pakoreguotame grafike numatytas dar vienas paraiškų priėmimo etapas pagal miškų priemonę.