2012 metus NMA pasitiko su nauja veiklos strategija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.01.03

2012 metus NMA pasitiko su nauja veiklos strategija

2012 metus NMA pasitiko su nauja veiklos strategija
Kurkime klestintį kraštą kartu! Taip skamba naujasis Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) šūkis, penkerius metus lydėsiantis didžiausios Lietuvoje paramą administruojančios institucijos darbuotojus, klientus, socialinius bei institucinius partnerius.
 
Nuolat kintanti aplinka, kartu su ja atsirandantys nauji iššūkiai skatina būti lankstiems bei įsiklausantiems. 2012 metus NMA pasitinka su nauja veiklos strategija, vizija, misija, strateginiais tikslais. Konkurencinga, aktyvi, aplinką tausojanti visuomenė klestinčiame krašte – tokia yra 2012–2017 m. NMA vizija. Šios vizijos išpildymo sieksime įgyvendindami savo misiją – būdami patikima ir pažangi organizacija, suteikiame galimybes paprasčiausiu būdu pasinaudoti parama žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei.
 
Jau ne pirmus metus NMA veikloje didelis dėmesys skiriamas mūsų klientams. Naujoji strategija nėra išimtis. Svarbiausiu NMA veiklos prioritetu išlieka kokybiškų viešųjų paslaugų teikimas ir klientų lūkesčių tenkinimas. 2012–2017 m. laikotarpiu sieksime dar labiau gerinti paslaugų kokybę, kreipsime ypatingą dėmesį į modernių ir taip pat paprastų veiklos procesų kūrimą, kurie palengvintų ir paramos administravimo, ir jos įsisavimo procesą. Orientacija į klientą – viena iš pamatinių NMA veiklos vertybių. 2012–2017 m. ir toliau bus dedamos didelės pastangos, kad mūsų klientai – pareiškėjai ir paramos gavėjai, kitos suinteresuotos šalys – būtų visiškai patenkinti NMA teikiamomis paslaugomis.
 
Su NMA 2012 – 2017 m. veiklos strategija galite susipažinti paspaudę šią nuorodą.
 
Kurkime klestintį kraštą kartu!
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:12