Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Karjera

Sėkmės istorijos

Vidaus audito departamento Trečiojo vidaus audito skyriaus vedėja Asta Petrauskaitė: „Didžioji dalis vadovo sėkmės priklauso nuo kolektyvo.“
 
Savo karjerą Agentūroje pradėjau 2004 m. vasarą kaip Tiesioginės paramos skyriaus Išmokų administravimo poskyrio vyriausioji specialistė. Viskas buvo labai nauja, kiekviena diena neapsieidavo be iššūkių, tačiau visada motyvuodavo draugiški bendradarbiai. Vėliau perėjau dirbti į Tiesioginės paramos skyriaus Metodikų rengimo ir ataskaitų poskyrį ir po metų pasitaikė galimybė tapti šio poskyrio vadove, o dar po poros metų – ir Tiesioginės paramos administravimo skyriaus vadove. Čia manęs laukė dar didesni iššūkiai, bet į juos žiūrėjau kaip į galimybę tobulėti, plėsti savo akiratį, o ir komanda, kuriai vadovavau, buvo nepaprastai puiki. Manau, kad vadovo didžioji dalis sėkmės priklauso nuo kolektyvo: tik motyvuoti darbuotojai, kurie žino, kad jais pasitikima, gali prisidėti prie labai gerų padalinio rezultatų.  
 
Jau trejus metus dirbu Trečiojo vidaus audito skyriaus vedėja. Agentūrą, kaip darbdavį, vertinu, nes čia teigiamai žiūrima į darbuotojų rotaciją, galima keisti darbo pobūdį, tobulėti, nestovėti vietoje; sudarytos karjeros galimybės. Be to, skatino ir vadovų rodomas pasitikėjimas skiriant sudėtingas užduotis, sprendžiant iškilusias problemas.
 
Ir Agentūroje, ir bendradarbiaudama su kitomis institucijomis sutikau įvairių, įdomių žmonių. Taip pat labai vertinu įgytą patirtį tarptautiniuose projektuose – kaip tiesioginių išmokų ekspertė dirbau Moldovoje, vėliau kaip vidaus audito ekspertė – Ukrainoje.
 
Šiandien galiu pasakyti, kad dirbu mėgstamą, motyvuojantį darbą labai draugiškame kolektyve, todėl labai džiaugiuosi.
 
Kaimo plėtros ir žuvininkystės departamento direktoriaus pavaduotoja Alma Valskytė: „Kiekviena diena darbe kupina iššūkių“
 
Čia dirbu ilgiau nei dešimtmetį. Atėjau dar 2004-aisiais metais, prieš pat Lietuvai įstojant į Europos Sąjungą. Tuomet, siekiant prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos, įstaigoje vyko didelė plėtra. Prie gausėjančio būrio Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojų prisijungiau ir aš, tapau Kaimo plėtros programų departamento Aplinkos apsaugos programų skyriaus vyr. specialiste – iki tol dirbau mokslinį darbą. Per visą darbo Agentūroje laiką keitėsi pareigos, kartu kito ir funkcijos. Šiuo metu esu Kaimo plėtros ir žuvininkystės departamento direktoriaus pavaduotoja.  
 
Mokslininkai teigia, kad įgimta sėkme gali pasigirti tik 13 proc. žmonių. Kiti 87 proc. sėkmę turi susikurti patys. Save galėčiau priskirti antrai grupei.
 
Darbe turiu  galimybes panaudoti visas savo žinias ir įgūdžius, nuolat tobulėti, nes kiekviena diena kupina naujų iššūkių. Be to, didelę reikšmę turi draugiški, palaikantys, vienas kitam padedantys kolegos. Tai labai dažnai turi kur kas didesnę reikšmę nei atlygis ar kiti materialiai apčiuopiami laimėjimai.
 
Manau, visi žmonės laimingesni, kai jiems sekasi veikla, kuri jiems patinka, ir kai juos supa bendraminčiai.
 
 
 
Kontrolės departamento Marijampolės patikrų vietoje skyriaus vedėja Reda Šakalienė: „Reikia labai gerai dirbti ir padaryti ne tik tai, ko reikalaujama, bet ir šiek tiek daugiau“
 
Nacionalinėje mokėjimo agentūroje pradėjau dirbti 2004-aisiais metais. Laimėjusi konkursą, tapau Kontrolės departamento Marijampolės skyriaus vyriausiąja specialiste. Mano pagrindinės funkcijos tuomet apėmė patikrų vietoje atlikimą, pirminį vertinimą ir kt. Troškau tobulėti, po vieno konkurso sekė kitas, vis kėliau sau aukštesnius tikslus ir jų siekiau. Visuomet stengiuosi padaryti daugiau, nei reikalaujama.
 
Atėjus laikui, buvau įvertinta. Prabėgus trejiems metams po darbo agentūroje pradžios, tapau skyriaus vedėja. Nuo to laiko organizuoju skyriaus darbą, skirstau užduotis, kontroliuoju jų vykdymą, atlieku kontrolines patikras, bendrauju su socialiniais partneriais. Labai džiaugiuosi radusi darbą, kuris man patinka. O agentūroje karjerą daryti tikrai galima, tam reikia ne tik labai gerai dirbti, bet  ir padaryti ne tik tai, ko reikalaujama, tačiau ir šiek tiek daugiau.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. balandžio 26 d. 15:21