Naudinga informacija | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Karjera

NMA Metų darbuotojai

Metų darbuotojai, 2020 m.
 
       
Metų darbuotojai:
 
  • Justina Žilėnaitė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Kristina Jundulė, Žmogiškųjų išteklių skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Lina Masiulionienė, Audito skyriaus patarėja;
  • Kristina Ažukienė, Strateginio valdymo departamento Veiklos ataskaitų rengimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Žygimantas Žalnierius, Strateginio valdymo departamento Informacinių sistemų vystymo skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Tomas Mikalauskas, Strateginio valdymo departamento Strateginio planavimo ir projektų skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Tadas Tumėnas, Prevencijos ir saugos departamento Korupcijos prevencijos ir kokybės skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Kristina Stašelienė, Kaimo plėtros, žuvininkystės programų ir nacionalinės paramos departamento Pirmojo paramos administravimo skyriaus patarėja;
  • Dalia Gervienė, Kaimo plėtros, žuvininkystės programų ir nacionalinės paramos departamento Trečiojo paramos administravimo skyriaus patarėja;
  • Rūta Mačiežienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Ieva Mizejė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Darius Valiušis, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Tatjana Garnelė, Finansų ir apskaitos departamento Ataskaitų ir koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Dalia Libonienė, Finansų ir apskaitos departamento Paramos apskaitos ir skolų valdymo skyriaus patarėja;
  • Aldona Žvirblienė, Finansų ir apskaitos departamento Vidaus apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Dominykas Kažukauskas, Informacinių technologijų departamento Sistemų projektavimo skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Ramunė Bakelienė, Informacinių technologijų departamento Sistemų administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Ayda Černiauskaitė, Teisės departamento Atstovavimo skyriaus patarėja;
  • Rima Labokienė, Teisės departamento Teisėkūros ir teisės taikymo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Reda Urbonaitė, Teisės departamento Teisėkūros ir teisės taikymo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Marius Beišys, Išteklių departamento Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Linita Ščerbakovienė, Išteklių departamento Dokumentų tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Ingrida Baranauskaitė, Teisės departamento Pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Karolina Kučinskaitė, Žemės ūkio paramos departamento Metodikų rengimo ir koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Jurgita Vizbarkienė, Žemės ūkio paramos departamento Pirmojo tiesioginės paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Kristina Špakovskaja, Žemės ūkio paramos departamento Antrojo tiesioginės paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Mindaugas Rimkevičius, Žemės ūkio paramos departamento Trečiojo tiesioginės paramos administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Edita Bagdonienė, Kaimo plėtros, žuvininkystės programų ir nacionalinės paramos departamento Nacionalinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Viačeslavas Sidorovas, Kontrolės departamento Investicinės paramos kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Aušrinė Matickaitė, Kontrolės departamento Tiesioginės paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė.

Geriausi metų teritorinio Paramos administravimo skyriaus darbuotojai
 
  • Jūratė Petkevičienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Alytaus paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Renata VerbylienėKaimo plėtros ir paramos regionams departamento Kauno paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Vida ToliušienėKaimo plėtros ir paramos regionams departamento Klaipėdos paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Laura LenčiauskienėKaimo plėtros ir paramos regionams departamento Marijampolės paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Asta Ulevičienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Panevėžio paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Rima Volksytė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Šiaulių paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Jurgita Kalašinskienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Tauragės paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Algina GorodkovienėKaimo plėtros ir paramos regionams departamento Telšių paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Vaida Vainauskaitė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Utenos paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Jurga Laurinavičienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Vilniaus paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė.
 
 
Geriausi metų teritorinio Patikrų skyriaus darbuotojai
  • Edita Stragienė, Kontrolės departamento Alytaus patikrų vietoje skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Ineta Pikšrienė, Kontrolės departamento Kauno patikrų vietoje skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Aušra Domarkaitė, Kontrolės departamento Klaipėdos patikrų vietoje skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Egidijus Štaras, Kontrolės departamento Marijampolės patikrų vietoje skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Inga Juknevičienė, Kontrolės departamento Šiaulių patikrų vietoje skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Andrius Aukštkalnis, Kontrolės departamento Tauragės patikrų vietoje skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Giedrius Berneckis, Kontrolės departamento Telšių patikrų vietoje skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Gerda Žaldokaitė, Kontrolės departamento Panevėžio patikrų vietoje skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Povilas Gedminas, Kontrolės departamento Utenos patikrų vietoje skyriaus vyriausiasis specialistas;
  • Lešekas Buzaras, Kontrolės departamento Vilniaus patikrų vietoje skyriaus vyriausiasis specialistas.
 
Geriausias metų Teritorinio paramos administravimo skyriaus vedėjas
 
  • Kšištofas Dokudovičius, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento vyresnysis patarėjas.

Geriausias metų Teritorinio patikrų vietoje skyriaus vedėjas
 
  • Benas Galgatavičius, Kontrolės departamento Utenos patikrų vietoje skyriaus vedėjas.

Geriausias metų departamento patarėjas
 
  • Andrius Tverijonas, Teisės departamento patarėjas.

Geriausias metų nepriklausomo struktūrinio padalinio vadovas
 
  • Rūta Kvedaravičienė, Žmogiškųjų išteklių skyriaus vedėja.

Geriausias metų Centrinio padalinio skyriaus vedėjas
 
  • Beata Naruševič-Sevruk, Strateginio valdymo departamento Informacinių sistemų vystymo skyriaus vedėja.
     
Lojaliausias NMA darbuotojas
 
  • Sonata MiškinienėŽemės ūkio paramos departamento vyresnioji patarėja.
 
Metų naujokas
 
  • Evelina Gužaitė, Prevencijos ir saugos departamento Korupcijos prevencijos ir kokybės skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Virginija Mažeikienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Klaipėdos paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė.
 
Metų kuratorius
 
  • Sigutė StakvilevičienėŽemės ūkio paramos departamentas Metodikų rengimo ir koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Loreta Jokūbaitienė, Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento Telšių paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė.
Geriausiai konsultuojantis darbuotojas
 
  • Neringa DragūnienėKaimo plėtros ir paramos regionams departamento Panevėžio paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė.​
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. vasario 22 d. 10:50