Naudinga informacija | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Karjera

Darbuotojai apie NMA

 
Sigutė Stakvilevičienė: „Agentūra yra viena pažangiausių organizacijų Lietuvoje“
 
Jau penkioliktus metus dirbu čia – Nacionalinėje mokėjimo agentūroje. Per šį laikotarpį man net nebuvo sukirbėjusi mintis keisti darbovietę. Manau, jei pasibaigus darbo dienai išeini su gera nuotaika, kaip ir atėjai, tai reiškia, jog iš tiesų dirbi patinkantį darbą. Atėjau čia dirbti 2004-aisiais, mačiau, kaip keitėsi ir įstaiga, ir jos darbuotojai – tobulėjome bei augome kartu.
 
Nesuabejočiau sakydama, jog šiandien Nacionalinė mokėjimo agentūra yra viena pažangiausių organizacijų Lietuvoje, kurioje nuolat diegiamos darbą palengvinančios bei jo kokybę gerinančios naujovės. Vis plačiau durys atveriamos ir mūsų pamėgtam darbuotojui Robiui Nemigai. Tačiau negalėčiau pasakyti, jog dirbti čia yra lengva. Užduotims atlikti kasdien prireikia ne tik žinių ir kvalifikacijos, bet ir operatyvumo – gyvenimo tempai spartėja ne tik organizacijoje, bet ir labiausiai nutolusiuose mūsų krašto kampeliuose.
 
Į Europos Sąjungą įsiliejęs mūsų kraštas pasikeitė neatpažįstamai, o atsivėrusios galimybės išjudino net ir pačius abejingiausius ūkininkus. Neapsakomai džiugu, kai pavyksta patenkinti jų lūkesčius. Todėl šio darbo dinamika bei vis nauji iššūkiai vienu metu ir žavi, ir įpareigoja nuolat mokytis bei tampa paskata ieškoti optimalių sprendimų savo darbe.
 
Vienas svarbiausių agentūros ramsčių esame mes – darbuotojai. Tai suprantame kiekvienas iš mūsų, todėl stengiamės dalintis žiniomis ir siekti geriausių rezultatų. Besikeičiantys programiniai periodai kiekvieną darbuotoją įpareigoja ne tik gilinti ir plėsti jau turimas žinias, bet kartu skatina naujų idėjų kūrimą bei didina kiekvieno iš mūsų atsakomybę. Taip pat džiugina atmosfera agentūroje ir humoro prieskonių paskanintas kolegiškas bendradarbiavimas.
 
Jei manęs paprašytų pasakyti, kokie yra darbo agentūroje minusai, turėčiau labai rimtai pagalvoti, o apie pliusus ir suteiktas galimybes kalbėti galima tikrai labai daug. Galbūt todėl čia ir esu. Jei reikėtų dar kartą apsispręsti, ar eiti čia dirbti, savo sprendimo tikrai nekeisčiau.
 
Man Nacionalinė mokėjimo agentūra – tai pažangi, veržli ir nuolat tobulėjanti, patikima organizacija, kurioje dirba aktyvūs, profesionalūs ir geranoriški kolegos!
 
 
Justinas Šukšta: „Man įdomu čia dirbti“
 
Agentūroje pradėjau dirbti 2008-aisiais. Įdomus darbas, jaunas, supratingas, aktyvus, visuomet padedantis atsakyti į kylančius klausimus kolektyvas yra tai, dėl ko čia dirbti gera. Bendravimas su paramos gavėjais paįvairina kasdienybę, o atsakyti į jiems rūpinus klausimus yra tikrai malonu.
 
Džiugina, kad čia dirbdamas nuolat tobulėju, o tai, manau, didelė vertybė. Koks yra darbas agentūroje? Įdomus ir kupinas iššūkių. Informacijos srautai iš tiesų dideli, todėl labai svarbus kolegiškas bendradarbiavimas. Kartu siekiame bendro tikslo ir žiūrime ta pačia kryptimi.
 
Agentūra kaip darbdavys kelia pasitikėjimą. Nuolat sulaukiu pozityvių komentarų iš žmonių, kurie yra susidūrę su Nacionaline mokėjimo agentūra. Manau, jog tai yra įvertinimas, jog dirbame ne veltui. 
 
 
 
Antanas Bajoriūnas: „Dar neprabėgus nė pusei metų nuo mano darbo agentūroje pradžios, jaučiausi, tarsi čia dirbčiau ne pirmus metus"
 
Manau, kad ne kiekviena valstybės institucija turi ir praktiškai įgyvendina tokią efektyvią naujų darbuotojų adaptacijos ir mokymų programą, kuri leidžia sklandžiai, greitai ir sėkmingai įsilieti į naują aplinką, kolektyvą. Susipažinau ne tik su oficialiąja (teisės aktai, darbo tvarka, darbo, kurį turės dirbti kiekvienas agentūros naujokas, ypatumai), bet ir neformaliąja (vidinė komunikacija, tradicijos, laisvalaikis, profesinė sąjunga) agentūros pusėmis.
 
Vertinu ir tai, kad kiekvienas su darbu ir atliekamomis funkcijomis susijęs veiksmas yra pakankamai aiškiai apibrėžtas teisės aktais (taisyklėmis, aprašais, instrukcijomis ir pan.). Tai labai padeda sėkmingiau ir tiksliau atlikti pavestus darbus, nepadaryti rimtų klaidų, o susidūrus su nenumatytomis situacijomis, pagelbsti labiau patyrę kolegos.
 
Nacionalinėje mokėjimo agentūroje dirbu nuo 2015-ųjų. Atsimenu, kai atėjęs dirbti į agentūrą buvau maloniai nustebintas aukšto čia organizuojamo darbuotojų bendravimo ir bendradarbiavimo lygio. Įvairiapusis mūsų skatinimas ne tik gerai, profesionaliai dirbti, bet ir būti geranoriškiems bei draugiškiems su kolegomis, įtraukimas į įvairias įdomias, ne vien tik agentūros darbuotojams aktualias akcijas, renginius – visa tai mane skatina būti aktyviu dalyviu, praplėsti akiratį, mąstyti, siūlyti įvairias idėjas ir nuomones.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. liepos 10 d. 13:32