Dažniausiai užduodami klausimai | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

D.U.K.

Raskite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus

Parama bitininkystei

Norėčiau pasiteirauti dėl priemonės „Parama bitininkystės sektoriui“. Buvom užpildę paraišką medsukiui įsigyti, bet dar negavome atsakymo. Ar bus suteikta parama?
Kokiu būdu galima NMA pateikti užpildytą veiklos „Parama Lietuvos bitininkystės sektoriui“ paraišką?
Teiksiu paraišką paramai pagal priemonę „Bičių šeimų atnaujinimas“ ir noriu įsigyti naujus avilius. Paramos atmintinėje rašoma, kad „visi pareiškėjai turi tvarkyti buhalterinę apskaitą nuo paramos paraiškos pateikimo NMA teritoriniam paramos administravimo skyriui dienos iki kalendorinių metų, kuriais pateiktas mokėjimo prašymas, pabaigos“. Medų gaminu tik savo poreikiams, nieko neperku ir neparduodu. Kokią buhalterinę apskaitą ir kokia forma turiu tvarkyti?
Dėl Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui. Buvau išsiuntęs paraišką, prisijungęs per „Valdžios vartus“. Ar tinka tokiu būdu pateikta paraiška?
Ar su paraiška pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonę „Kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze“ teikiamame bičių laikytojų sąraše, kuriame pateikta informacija apie kiekvieną bičių laikytoją, turi pasirašyti kiekvienas dalyvaujantis bitininkas?
Ar reikia pateikti buhalterinės apskaitos dokumentus teikiant NMA užpildytą veiklos „Parama Lietuvos bitininkystės sektoriui“ paraišką?
1 2 3