Dažniausiai užduodami klausimai | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

DUK

Raskite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus

Nacionalinėmis lėšomis finansuojamos priemonės

Esame aukštaičiai, tačiau norime pažinti kitą regioną ir taip paminėti Sūduvos metus. „Projekto veiklomis bus praturtintos Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos narių žinios apie Sūduvos kraštą, jo istoriją, tradicijas, kulinarinį paveldą, folklorą. Bendruomenių žmonės susipažins ir aplankys Sūduvos krašto nekilnojamojo kultūros paveldo objektus.“ Ar gali aukštaičiai teikti tokį projektą? Ar tai daryti gali tik Sūduvos regiono bendruomenės?
Dalyvavau informaciniame Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai taisyklių pristatymo renginyje. Kilo klausimas dėl Taisyklių 1.8.3 papunkčio „Paramos gali būti prašoma tik vienam renginiui“. O jei organizuojamas išvažiuojamasis renginys ir siekiant išvežti kuo daugiau žmonių bus organizuojamos dvi tokios pačios išvykos į tuos pačius objektus, ar tai bus laikoma, kad yra du renginiai? Programa ta pati.
Ar galima kaimo bendruomenėms pagal trečiąją veiklos sritį apmokėti už muziejų lankymą?
Ar dėl gyvūnų ženklinimo kompensavimo gali kreiptis prieglaudos? Kokiam skaičiui gyvūnų kompensuojamos ženklinimo išlaidos?
Kokia 2021 m. pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną?
Mūsų kaimo bendruomenė vykdo veiklą pagal priemonę 2021 m. nacionalinė parama kaimo bendruomenių veiklai. Kas bus, jeigu iki spalio 31 d. tiekėjai man nepristatys užsakytų prekių? Tiekėjai liepia laukti ir garantuoja, kad pristatys, bet pradedu abejoti. Kada būtų paskutinis terminas pristatyti prekes?
1 2 3