Dažniausiai užduodami klausimai | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

D.U.K.

Raskite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus

Nacionalinėmis lėšomis finansuojamos priemonės

Kokia 2021 m. pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną?
Mūsų kaimo bendruomenė vykdo veiklą pagal priemonę 2021 m. nacionalinė parama kaimo bendruomenių veiklai. Kas bus, jeigu iki spalio 31 d. tiekėjai man nepristatys užsakytų prekių? Tiekėjai liepia laukti ir garantuoja, kad pristatys, bet pradedu abejoti. Kada būtų paskutinis terminas pristatyti prekes?
Ar bendruomenė 2020 m. gali prašyti paramos teikdama dvi paraiškas pagal skirtingas veiklos sritis, pvz.: dėl viešų erdvių sutvarkymo ir materialinės bazės stiprinimo?
Kaimo bendruomenė ketina teikti paraišką pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“ pagal 2020 m. nacionalinę paramą kaimo bendruomenių veiklai. Norime pasiteirauti, ar pagal šią veiklos sritį renginys turi būti organizuojamas pareiškėjo teritorijoje, ar tai gali būti vizitas į kitą bendruomenę?
Norėjau paklausti, ar bus pranešta dėl patvirtintų kaimo bendruomenių paraiškų? Teikėme paraišką dėl tradicinio renginio organizavimo.
Noriu pasitikslinti, jeigu kaimo bendruomenė 2019 metais įgyvendino kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymo ir jų pritaikymo kaimo gyventojams projektą, ar galime šiais metais vėl teikti paraišką?
1 2 3