Pasitikėjimo linija | Nacionalinė mokėjimo agentūra: parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Pasitikėjimo linija

„Pasitikėjimo linija“ mus galite informuoti apie:
 
  • asmenų, gaunančių ar pretenduojančių gauti Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei, galimus piktnaudžiavimo atvejus;
  • Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojų galimai neskaidrias veikas ar kitų institucijų atstovų bandymus daryti įtaką paramos administravimui.
 
Anonimiškai informaciją galite teikti visą parą:
 
  • skambindami „Pasitikėjimo linijos“ telefonu (8 5) 260 7901, kuriame įdiegtas automatinis atsakiklis (skambutis „Pasitikėjimo linijos“ telefonu apmokestinamas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus);
  • per mobiliąją programėlę „NMA agro“ (pranešant tik apie asmenų, gaunančių ar pretenduojančių gauti Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei, galimus piktnaudžiavimo atvejus). Daugiau informacijos, kaip naudotis mobiliąja programėle, čia.
  • užpildydami žemiau pateiktą lentelę. Jeigu teikiate informaciją apie NMA darbuotojų galimai neskaidrias veikas ar kitų institucijų atstovų bandymus daryti įtaką paramos administravimui, rekomenduojame informaciją pateikti šioje formoje ir ją prisegti kaip priedą žemiau, spaudžiant mygtuką „Prisegti“.
 
Nurodykite galimo pažeidimo vietovę (rajoną, seniūniją, kaimą ar kitą informaciją)
Norėdami pasirinkti galimo pažeidimo vietovę, spustelėkite pele vieną kartą ant žemėlapio.
Nėra tikslaus adreso duomenų
* Užpildyti privaloma
Dokumentų dydžių suma neturi viršyti 10MB
Norėdami tęsti, patvirtinkite, kad nesate robotas.
Ne darbo metu (po darbo valandų, šeštadieniais, sekmadieniais, švenčių dienomis) „Pasitikėjimo linija“  gauti pranešimai užregistruojami pirmąją po jų einančią darbo dieną.
 
„Pasitikėjimo linija“ gauta informacija yra viešai neskelbtina. Duomenys apie asmenis, pateikusius informaciją, yra konfidencialūs.
 
Pranešimai priimami valstybine lietuvių kalba ir kitomis kalbomis. Pranešimo informacijai patikslinti galite pateikti savo kontaktinius duomenis, kurie nebus kaupiami jokiose duomenų bazėse.
 
Jeigu pageidaujate gauti informacijos ir pateikėte savo kontaktinius duomenis, su Jumis susisieks Informacijos teikimo poskyrio specialistas.
 
Pažymime, jog tretiesiems asmenims duomenys apie paramą gavusius asmenis teikiami tik įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka.
 
Papildoma informacija:
  • Informuojame, kad „Pasitikėjimo linija“ pateikti klausimai, neatitinkantys „Pasitikėjimo linijos“ turinio, tačiau susiję su informacijos teikimu, persiunčiami adresu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmluZm9Abm1hLmx0Ij5pbmZvQG5tYS5sdDwvYT4=:xx.
  • Jūsų pranešime pateikti asmens duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims (išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymų numatytus atvejus).
  • Apie galimai neskaidrias Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojų ar kitų institucijų atstovų veikas taip pat galite pranešti STT.
 
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymuose už šmeižtą ar tikrovės neatitinkančių ir asmens garbę ir orumą žeminančių duomenų paskleidimą numatyta atsakomybė.