Kaip naudotis | Nacionalinė mokėjimo agentūra: parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Kaip naudotis

Aktyvavus programėlę, telefone turi būti įjungta vietos nustatymo funkcija (GPS) ir duomenų siuntimas mobiliuoju ryšiu (mobilusis internetas).
 
Paspauskite ir pasirinkite meniu skiltis:
-           „Sluoksniai“ – norėdami pakeisti žemėlapio foną (išjungti/įjungti ortofoto žemėlapį, pasėlių laukus);
-           „Matavimai“ – norėdami atlikti atstumo ar ploto matavimus;
-          „Apie“ – norėdami sužinoti trumpą informaciją apie mobiliąją programėlę;
-          „Kaip naudotis“ – norėdami gauti trumpą instrukciją kaip naudotis mobiliąja programėle;
-          „Naudingos nuorodos“ – norėdami sužinoti aktualią informaciją, skelbiamą NMA informaciniuose kanaluose.
 
Paspauskite  ir pasirinkite teikiamos informacijos pobūdį arba 
 
-          Jeigu ketinate siųsti informaciją apie atliktą veiklą, pasirinkite formą „Pranešti apie atliktą veiklą“, iš pasirenkamo sąrašo nurodykite pranešimo tipą, savo vardą, pavardę, valdos numerį (tais atvejais, kai pranešama apie įvykdytus įsipareigojimus pagal plotines priemones) arba vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą bei projekto numerį (tais atvejais, kai pranešama apie įsipareigojimus pagal  investicines priemones),  ir aktyvuokite fotografavimo režimą Nuotrauką išsiųskite paspaudę ikoną.
 
-          Jeigu ketinate siųsti informaciją apie pastebėtus pažeidimus, pasirinkite formą „Pranešti apie pažeidimus“, iš pasirenkamo sąrašo nurodykite pažeidimo tipą ir pateikite trumpą aprašymą. Aktyvuokite fotografavimo režimą Nuotrauką išsiųskite paspaudę  ikoną.
 
Paspaudus žemėlapis bus centruotas pagal jūsų buvimo vietą.
 
Norėdami atlikti matavimus ekrane ir išsiųsti informaciją NMA,  iš meniu pasirinkite skiltį „Matavimai“, nustatymuose pasirinkite matavimo būdą: matuoti atstumus ar plotą / perimetrą. Ekrane pamatuotą reikšmę galite kopijuoti paspaudę aktyvią nuorodą ir įklijuoti į siunčiamo pranešimo aprašymą.
 
Teikdami pranešimus, aprašo skiltyje pateikite krypties informaciją pagal mėlynos rodyklės rodomą kryptį (pvz., PV), įvertinant, kad žemėlapio vaizdas yra orientuotas šiaurės kryptimi.
 
Siekdami užtikrinti, kad pateikta informacija yra patikima ir tinkama tolimesniam vertinimui, prašome įsitikinti, kad siunčiamos nuotraukos atitinka reikalavimus, juos rasite čia.


 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. birželio 4 d. 16:01