Kviečiame į vaizdo konsultaciją tema „Informacinis portalas: naujos galimybės paramos gavėjui“
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.07.30

Kviečiame į vaizdo konsultaciją tema „Informacinis portalas: naujos galimybės paramos gavėjui“

Kviečiame į vaizdo konsultaciją tema „Informacinis portalas: naujos galimybės paramos gavėjui“
Informuojame, kad šių metų liepos 31 d. nuo 14 iki 16 val. Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) Komunikacijos skyriaus vedėja Vaiva Paršiukaitė individualiai konsultuos tema „Informacinis portalas: naujos galimybės paramos gavėjui“.
 
Informaciniame portale –  operatyviausia informacija pareiškėjui
 
Informacinis portalas – tai Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos elektroninė asmenų bei organizacijų informacijos paieškos sistema. Portale pareiškėjui yra pateikiama pati operatyviausia informacija apie gaunamą paramą. NMA informaciniu portalu jau naudojasi daugiau kaip 85 000 žmonių.
 
Prieš daugiau nei septynerius metus pradėjęs veikti informacinis portalas yra nuolat tobulinamas. Šiuo metu pareiškėjai informaciniame portale gali ieškoti informacijos ne tik apie savo pateiktas paraiškas ir jų būklę NMA informacinėse sistemose, bet ir užpildyti paraiškas pagal tris Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos (KPP) priemones, o klientai, gaunantys paramą pagal kai kurias KPP priemones, jau gali pateikti ir elektroninius mokėjimo prašymus.
 
Šių metų gegužės 13 d. pareiškėjams pirmą kartą suteikta galimybė paraiškas pagal priemones „Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, „Pirmas ne žemės ūkio paskirties ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“ ir „Naudojimasis konsultavimo paslaugomis“ teikti elektroniniu būdu per NMA informacinį portalą.
 
Vaizdo konsultacija
 
Vaizdo konsultacijos metu Vaiva Paršiukaitė atsakys į pareiškėjams rūpimus klausimus šiomis temomis:
 
  • Informacinis portalas – informacijos apie paramą šaltinis paramos gavėjams (elektroninis prisijungimas; paraiškose pateiktų duomenų sutikrinimas; kontaktinių duomenų bei sąskaitos banke keitimas; susirašinėjimo su Agentūra informacija; įsipareigojimų atmintinės)
  • Informacinio portalo naujovės (paraiškų bei mokėjimo prašymų teikimas)
  • Dažniausiai teikiami klausimai apie informacinį portalą (prisijungimo galimybės, kontaktinių duomenų bei sąskaitos banke keitimas; finansinės informacijos bei pateiktų paraiškų duomenų peržiūra; viešintinos informacijos apie pareiškėjus bei paramos gavėjus paieška ir pan.)
 
Vaizdo konsultacija vyks naudojantis internetinės telefonijos paslaugomis. Prisijungti galima spaudžiant Skype piktogramą (nuoroda bus aktyvuota vaizdo konferencijos metu):
 
 
 
 
Norint pasikonsultuoti, reikia Skype programinės įrangos, įdiegtos skambinančiojo kompiuteryje, mikrofono ir stabilaus interneto ryšio*.
 
Atkreipiame dėmesį, kad konsultacijos bus teikiamos individualiai, taigi, vienu metu bus konsultuojamas vienas asmuo. Primename, kad informacija NMA kompetencijai priklausančiais klausimais teikiama ir bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 (trumpasis numeris 1841). Daugiau informacijos apie asmenų konsultavimą NMA galite rasti čia**.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti!
 
* Kaip įdiegti ir naudotis reikiama programine įranga, galite sužinoti peržiūrėję šią mokomąją medžiagą.
**Taip pat siūlome susipažinti su informacija skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 11:13