Ši interneto svetainė naudoja slapukus
Sutinku Nesutinku Daugiau
Kalendorius
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Nacionalinė mokėjimo agentūra kasmet išmoka
800
mln. Eur paramos
žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei

Video gidai

Kur galima rasti informaciją apie dominančią paramą?
Kaip užsisakyti NMA naujienas?
Kaip rasti atsakymą į dažnai užduodamą klausimą?

Naujienos

Institucijos dalinsis informacija apie rizikingus pareiškėjus

Žemės ūkio ministerijai pavaldžios įstaigos – Nacionalinė mokėjimo agentūra, Valstybinė augalų tarnyba, Nacionalinė žemės tarnyba ir viešoji įstaiga „Ekoagros“, nuo šiol nuolat keisis informacija apie rizikingus pareiškėjus, kurių valdomuose ūkiuose jos nustatys pažeidimų.
 
Plačiau
2018 m. balandžio 18 d.

Pakoreguotos tiesioginių išmokų taisyklės

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Praėjusią savaitę buvo pakoreguotos Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės (Tiesioginių išmokų taisyklės). Atkreipiame dėmesį į svarbiausius pakeitimus.
 
Plačiau
2018 m. balandžio 18 d.

Gegužę paraiškas galės teikti smulkieji ūkininkai

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Smulkiesiems ūkininkams šiais metais numatyta didesnė nei 6 mln. Eur paramos suma, o paraiškų rinkimas dėl smulkiųjų ūkių plėtros bus pradėtas jau kitą mėnesį – nuo gegužės 2 d.
Plačiau
2018 m. balandžio 17 d.

Investicijos į žemės ūkio valdas – vienos populiariausių

Kategorija - Parama pagal investicinius projektus

Balandžio 13 d. baigtos rinkti paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Lietuvos ūkininkus ši priemonė itin domina, šįkart taip pat buvo sulaukta daug dėmesio – paraiškų pateikta daugiau nei skirta lėšų.
Plačiau
Visos NMA naujienos

Galimybės gauti paramą

Agentūra administruoja daugiau kaip 200 paramos priemonių ir veiklos sričių. Jos klientai – daugiau kaip 175 tūkstančiai pareiškėjų ir paramos gavėjų. Susipažinti su galimybėmis gauti paramą galite paspaudę mygtuką „Visos paramos programos“.

Tiesioginės išmokos

Tiesioginę išmoką sudaro pagrindinė tiesioginė, žalinimo išmoka, išmokos jaunajam ūkininkui ir už pirmuosius hektarus, susietoji parama už plotą. Kviečiame plačiau susipažinti su tiesioginių išmokų schema.
Plačiau

Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programa

2014 m. pabaigoje prasidėjo pirmieji paraiškų rinkimai pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemones. Pasinaudokite galimybėmis gauti paramą pagal naująją programą bei susipažinkite su priemonių sąrašu.
Plačiau
Visos paramos programos Dažniausiai užduodami klausimai
2017 m. išmokų mokėjimo tvarka ir paramos aktualijos
2017 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas
Norėtum kurti ir plėsti verslą kaime?

Kvietimai teikti paraiškas

Šioje skiltyje rasite šiuo metu aktualius kvietimus teikti paraiškas pagal įvairias paramos programas.
Daugiau

Jūsų paraiškos ir parama

Pareiškėjų bei paramos gavėjų patogumui – visos e. paslaugos vienoje vietoje. Naudodamiesi šiomis paslaugomis galite elektroniniu būdu teikti paraiškas paramai gauti bei sužinoti paraiškų būseną.

Informacinis portalas

Nacionalinės mokėjimo agentūros elektroninė asmenų bei organizacijų informacijos paieškos sistema, kurioje pareiškėjai gali ieškoti informacijos apie savo pateiktas paraiškas ir jų būseną NMA informacinėse sistemose. Taip pat viešai skelbiami pareiškėjų ir paramos gavėjų sąrašai pagal įvairias NMA administruojamas priemones.

Kaip naudotis NMA informaciniu portalu

Informacinė sistema ŽŪMIS

Žemės ūkio ministerijos informacinė sistema, kurioje pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti paraiškas investicinei paramai gauti, mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas ir naudotis kitomis sistemos galimybėmis. Taip pat priimamos pažymos nacionalinei paramai gauti.

Kaip naudotis ŽŪMIS

Visos e.paslaugos

Bendraukime apie paramą

Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.nma.lt