Ši interneto svetainė naudoja slapukus
Sutinku Nesutinku Daugiau
Kalendorius
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Nacionalinė mokėjimo agentūra kasmet išmoka
600
mln. Eur paramos
žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei

Sveiki, bibliotekų lankytojai,

džiaugiuosi, kad domitės paramos žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei galimybėmis. Šioje svetainėje, sukurtoje specialiai Jums, rasite aktualią informaciją apie NMA administruojamą paramą, galėsite naudotis e. paslaugomis, užsiprenumeruoti naujienas bei bendrauti su mumis socialiniuose tinkluose. Norinčius sužinoti daugiau apie galimybes gauti paramą kviečiu apsilankyti pagrindinėje agentūros internetinėje svetainėje.

Sveikinu prisijungus,
Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius
Erikas Bėrontas 


Video gidai

Kur galima rasti informaciją apie dominančią paramą?
Kaip užsisakyti NMA naujienas?
Kaip rasti atsakymą į dažnai užduodamą klausimą?

Naujienos

Norintys keisti asbestinių stogų dangas – NMA laukiami balandį

Nuo balandžio 18 d. NMA bus pradėtos rinkti paraiškos pagal KPP priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“.
Plačiau
2017 m. kovo 27 d.

Patikroms efektyvinti – kosmoso programa

Kategorija - Tiesioginės išmokos ir parama už deklaruotus plotus

Šiais metais žengiamas didžiulis žingsnis link naujausių šiuolaikinių technologijų panaudojimo plotinių priemonių patikrose. 
 
Plačiau
2017 m. kovo 24 d.

Horizon 2020 projektui pristatyti sukurta internetinė svetainė

Kategorija - Apie NMA

Nacionalinė mokėjimo agentūra drauge su partneriais iš Graikijos, Jungtinės Karalystės, Serbijos ir Ispanijos 2016 metais pradėjo įgyvendinti projektą „Personalizuotos viešosios paslaugos, prisidedančios prie  BŽŪP įgyvendinimo“, finansuojamą pagal Horizon 2020 programą.
 
Plačiau
2017 m. kovo 23 d.

Kompensacijos dėl sumažintų lėšų neranda pareiškėjų

Kategorija - Bendroji informacija

Informuojame, kad iki gegužės 1 d. pratęsiamas terminas, kada pareiškėjai, pageidaujantys gauti kompensacijas dėl sumažintų nacionalinių išmokų (dėl papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų už 2012 m. ir pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos išmokų už 2013 m.), gali kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą, patikslindami bankų sąskaitų numerius.
Plačiau
Visos NMA naujienos

Galimybės gauti paramą

Agentūra administruoja daugiau kaip 200 paramos priemonių ir veiklos sričių. Jos klientai – daugiau kaip 175 tūkstančiai pareiškėjų ir paramos gavėjų. Susipažinti su galimybėmis gauti paramą galite paspaudę mygtuką „Visos paramos programos“.

Tiesioginės išmokos

Tiesioginę išmoką sudaro pagrindinė tiesioginė, žalinimo išmoka, išmokos jaunajam ūkininkui ir už pirmuosius hektarus, susietoji parama už plotą. Kviečiame plačiau susipažinti su tiesioginių išmokų schema.
Plačiau

Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programa

2014 m. pabaigoje prasidėjo pirmieji paraiškų rinkimai pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemones. Pasinaudokite galimybėmis gauti paramą pagal naująją programą bei susipažinkite su priemonių sąrašu.
Plačiau
Visos paramos programos Dažniausiai užduodami klausimai
Norėtum kurti ir plėsti verslą kaime?
Tiesioginių išmokų mokėjimo tvarka ir aktualijos
2016 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas

Kvietimai teikti paraiškas

Šioje skiltyje rasite šiuo metu aktualius kvietimus teikti paraiškas pagal įvairias paramos programas.
Daugiau

Jūsų paraiškos ir parama

Pareiškėjų bei paramos gavėjų patogumui – visos e. paslaugos vienoje vietoje. Naudodamiesi šiomis paslaugomis galite elektroniniu būdu teikti paraiškas paramai gauti bei sužinoti paraiškų būseną.

Informacinis portalas

Nacionalinės mokėjimo agentūros elektroninė asmenų bei organizacijų informacijos paieškos sistema, kurioje pareiškėjai gali ieškoti informacijos apie savo pateiktas paraiškas ir jų būseną NMA informacinėse sistemose. Taip pat viešai skelbiami pareiškėjų ir paramos gavėjų sąrašai pagal įvairias NMA administruojamas priemones.

Kaip naudotis NMA informaciniu portalu

Informacinė sistema ŽŪMIS

Žemės ūkio ministerijos informacinė sistema, kurioje pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti paraiškas investicinei paramai gauti, mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas ir naudotis kitomis sistemos galimybėmis. Taip pat priimamos pažymos nacionalinei paramai gauti.

Kaip naudotis ŽŪMIS

Visos e.paslaugos

Bendraukime apie paramą

Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.nma.lt