Paraiškos trumpoms tiekimo grandinėms vystyti bus priimamos ilgiau
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.04.17

Paraiškos trumpoms tiekimo grandinėms vystyti bus priimamos ilgiau

Paraiškos trumpoms tiekimo grandinėms vystyti bus priimamos ilgiau
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) informuoja, kad ūkininkai bei juridiniai asmenys, ketinantys teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“, turės daugiau laiko tai padaryti – šių paraiškų rinkimo laikotarpis pratęstas iki gegužės 3 d.
 
Kaip teigia ŽŪM, šių paraiškų rinkimo terminas pratęstas atsižvelgiant į ūkininkų prašymus siekiant kokybiškai parengti projektus. Primename, kad paraiškų trumpoms tiekimo grandinėms vystyti rinkimo etapui skirta 2 863 811 Eur paramos suma, vienam projektui gali būti skirta iki 120 tūkst. Eur parama.
 
Pareiškėjais, jų partneriais ir tarpininkais gali būti žemės ūkio, maisto produktų gamyba / perdirbimu / rinkodara užsiimantys fiziniai asmenys, savo vardu įregistravę ūkininko ūkį ir valdą, privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų gamyba / perdirbimu / rinkodara, bei privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų prekyba. Atkreiptinas dėmesys, kad pareiškėjo partneriu ir tarpininku gali būti pasirinktas ir viešasis juridinis asmuo, veikiantis žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros srityse.
 
Parama teikiama siekiant skatinti ūkio subjektų bendradarbiavimą, kai produktai pirkėjus pasiekia tiesiai iš Lietuvos ūkininkų ar per vieną tarpininką.
 
Daugiau informacijos apie reikalavimus gauti paramą pagal veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ rasite čia.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. balandžio 18 d. 08:55