„NMA agro“ – galimybė pateikti informaciją neatsitraukus nuo darbų
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.08.16

„NMA agro“ – galimybė pateikti informaciją neatsitraukus nuo darbų

„NMA agro“ – galimybė pateikti informaciją neatsitraukus nuo darbų
Nuo šiol Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) pranešti apie įvykdytus įsipareigojimus ar pateikti kitą informaciją bus galima neatsitraukus nuo kasdienių darbų, naudojantis mobiliąja programėle.
 
Mobiliosios programėlės „NMA agro“ paskirtis dvejopa. Ji skirta ūkininkams, kurie nori informuoti agentūrą apie atliktas veiklas, taip pat pranešti apie problemas, susijusias su skirtos paramos įsipareigojimais. Be to, naudodamiesi programėle, neabejingi Lietuvos gyventojai gali pateikti informaciją apie galimai neprižiūrimus laukus. „NMA agro“ leidžia siųsti fotonuotraukas su tiksliomis koordinatėmis tiesiogiai iš vietovės, taip pat matuoti atstumus ir plotus.
 
Pareiškėjai informuoti apie savo atliktas veiklas ar problemas, susijusias su skirtos paramos įsipareigojimais gali atsidarę formą „Pranešti apie atliktą veiklą“. Teikiant informaciją, galima rinktis reikiamą veiklą iš sąraše pateiktų veiklų. Žemiau langeliuose būtina pateikti asmenį identifikuojančią informaciją (vardas, pavardė, valdos nr. arba projekto nr.).
 
Tuo tarpu informacija apie netinkamai prižiūrimus laukus, kitus pažeidimus gali būti teikiama anonimiškai, užpildant formą „Pranešti apie pažeidimus“ ir pasirinkus iš sąrašo pažeidimo tipą bei pateikus pažeidimo trumpą aprašymą.
 
Trumpa naudojimosi mobiliąja programėle instrukcija pateikta programėlėje, kurią galima nemokamai atsisiųsti „Google Play“ parduotuvėje, paieškos lauke suvedus „NMA agro“. Svarbu paminėti, kad „NMA agro“ veikia tik „Android“ operacinėje sistemoje. Kviečiame išbandyti!
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. rugpjūčio 16 d. 16:31