Kviečiame dalyvauti NMA apklausoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.06.04

Kviečiame dalyvauti NMA apklausoje

Kviečiame dalyvauti NMA apklausoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), administruodama Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei, didelį dėmesį skiria kokybiškam bei skaidriam viešųjų paslaugų teikimui. Skaidrumas ir orientacija į klientą – tarp svarbiausių organizacijos vertybių, todėl NMA įgyvendina įvairias priemones, padedančias tobulinti šias sritis.
 
Administruojant ES paramą, būtina užtikrinti skaidrų jos skirstymo mechanizmą, todėl NMA itin daug dėmesio skiria priemonėms, kurios padeda didinti paramos administravimo skaidrumą. Viena tokių priemonių – apklausa dėl skaidrumo principų įgyvendinimo NMA.
 
Apklausa skirta visiems Lietuvos gyventojams, asmeniškai bendravusiems arba žinantiems asmenis, kurie bendravo su NMA darbuotojais 2017 metais. Pildydami anketą respondentai turės galimybę pareikšti savo nuomonę apie NMA darbuotojų veiklos skaidrumą, taip pat pateikti savo rekomendacijas ir pastebėjimus. Respondentų anonimiškumas garantuojamas.
 
Tad kviečiame aktyviai dalyvauti ir reikšti savo nuomonę. Tikimės, kad apklausos metu gauta informacija padės užtikrinti kokybišką ir skaidrų viešųjų paslaugų teikimą bei toliau tobulinti NMA veiklą.
 
Anketą rasite paspaudę šią nuorodą.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. birželio 21 d. 10:53