Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.10.12

Teikiančių paraiškas kompensuoti žinduolių ir paukščių padarytą žalą dėmesiui

Teikiančių paraiškas kompensuoti žinduolių ir paukščių padarytą žalą dėmesiui
Iki lapkričio 24 d. žuvininkystės sektoriaus atstovai, norintys gauti kompensaciją už žinduolių ir paukščių padarytą žalą laimikiui, kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 m. veiksmų programos priemonę „Jūrų biologinės įvairovės išsaugojimas ir atkūrimas. Laimikiui žinduolių ir paukščių padarytos žalos kompensavimo sistemos“.
 
Paraiškos laukiamos Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritoriniuose paramos administravimo skyriuose.
 
Primename, kad paramos gali kreiptis žvejojantys Baltijos jūroje ir Baltijos jūros priekrantėje pasyviosios žvejybos įrankiais, kai bendrosios pajamos iš žvejybos pasyviosios žvejybos įrankiais ataskaitiniais metais (2016 m.) yra virš apatinio kvartilio (25 proc.) visų Baltijos jūroje ir Baltijos jūros priekrantėje pasyviosios žvejybos įrankiais žvejojančių įmonių ataskaitinių metų pajamų. Taip pat vykdę verslinę žvejybą ataskaitiniais metais (2016 m.) pasyviosios žvejybos įrankiais ne mažiau kaip 30 dienų Baltijos jūros priekrantėje arba ne mažiau 60 dienų Baltijos jūroje, jei neviršytos skirtos žvejybos kvotos (jei kvotos skiriamos).
 
Norėtume atkreipti dėmesį, kad paramą gali gauti ūkio subjektai, kurių bendrosios pajamos už sužvejotą produkciją 2016 metais yra didesnės kaip 3 105 Eur.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. spalio 12 d. 14:03